wtorek, 29 kwietnia 2014

Krótki welon

Ten welon z tiulu w kropki, ozdobiony ręcznie szytą jedwabną kokardą będzie świetnie współgrał zarówno z długimi sukniami jak i z tymi do połowy łydki. 

Zdjęcia: Nikodem Pietras Fotografiaponiedziałek, 28 kwietnia 2014

Ślubne kolczyki

Te kolczyki wykonane są z jedwabiu, srebra oraz kryształków Swarovskiego a dokładniej z ok. 160 kryształków Swarovskiego. Z racji ich długości pięknie wydłużają sylwetkę. Dostępne w każdej wersji kolorystycznej jak i wykończone oksydowanym srebrem więc będą się również doskonałym dodatkiem dla świadkowej.

sobota, 26 kwietnia 2014

Krótki welon

Czasami przyszłe panny młode chciałyby wyglądać w dniu ślubu klasycznie więc większość z nich wybiera welony. Jednak gdzieś tam w głębi duszy chciałyby się wyróżnić. Oto propozycja dla nich. Krótki welon z metalizowanego tiulu, który można nosić również jako woalkę upiętą na czubku lub z boku głowy. Welon wykończony jest grzebykiem obszytym dużymi kryształkami Swarovskiego. Będzie pasować zarówno do długich jak i krótkich sukienek ślubnych.

piątek, 25 kwietnia 2014

Woalka z piórkami

Oto kolejna woalka z kolekcji JP WEDDING. Ozdobiona ręcznie robionymi jedwabnymi piórkami. Dosyć odważna ale wciąż elegancka. Dostępna w dwóch wersjach kolorystycznych: w bieli i w ecru, jednak na specjalne zamówienie może zostać wykonana również w innym kolorze.