piątek, 23 maja 2014

Ślubna opaska

Oto kolejna subtelna opaska. Wykonana ręcznie z pozłacanego drutu, jedwabnych, ręcznie formowanych kwiatów oraz pereł słodkowodnych. Można ją dowolnie wpiąć we włosy a nawet wykorzystać jako biżuterię. Istnieje możliwość doszycia do niej tasiemki, tak aby mogła pełnić również funkcję paska do sukni ślubnej.

czwartek, 22 maja 2014

Ślubna opaska

Ta opaska to propozycja dla kobiet lubiących subtelne ozdoby. Ręcznie wyszywana mnóstwem pereł i kryształków Swarovskiego na podkładzie z jedwabiu. Całość wyszywana na tasiemce z tafty. Można ją również nosić jako bransoletkę i jako pas do sukni ślubnej. Jest na tyle uniwersalna, że można ją również wykorzystać przy innych okazjach.

Zdjęcia: Nikodem Pietras Fotografia
środa, 21 maja 2014

Ślubny wianek

Oto kolejny wianek z kolekcji ślubnej. Tym razem w nietypowej kolorystyce. Wykonany jest ręcznie z kwiatów i  płatków formowanych z ręcznie malowanego jedwabiu z dodatkiem kryształków Swarovskiego i pereł słodkowodnych. Dodatkową ozdobą wianka jest długa atłasowa tasiemka. Istnieje możliwość zamówienia wianka w dowolnej kolorystyce.
wtorek, 20 maja 2014

poniedziałek, 19 maja 2014

Jedwabne kwiaty

Oto ręcznie formowane kwiaty z pięknego, włoskiego jedwabiu cady. Każdy płatek ma wytłoczone żyłki a pręciki do kwiatów zostały również wykonane ręcznie. Fantastycznie prezentują się również w towarzystwie woalki. Jest to model unikatowy dostępny tylko w jednym egzemplarzu. Jeśli jednak jesteś zainteresowana podobnym modelem ale wykonanym z innego rodzaju jedwabiu wyślij wiadomość na fanpage JPMADEIT lub pod adres: jpmadeit@gmail.com

Zdjęcia: Nikodem Pietras Fotografia