poniedziałek, 28 maja 2012

Bransoletek ciąg dalszy

Dziś kolejne bransoletki, które ostatnio zrobiłam. Tym razem dla obu Mam. Jasnoróżowa bransoletka zrobiona jest z kwarcu dymnego i elementów posrebrzanych oraz srebrnej grawerowanej blaszki. Pierwszy raz grawerowałam i ...... łatwe to nie jest. Wydaje mi się, że wymaga naprawdę dużej wprawy. Szare bransoletki wykonane są z rzemienia i posrebrzanych rurek. Dodatkowo zrobiłam naszyjnik w tym samym stylu. Bransoletki są bardzo proste i taką biżuterię lubię najbardziej.


 

niedziela, 27 maja 2012

Bransoleta

W ostatnich dniach zajmowałam się robieniem tej oto bransolety dla Ani. Wszystkie elementy wybrałyśmy na wspólnych zakupach i tym razem nie polegałam jedynie na własnej wyobraźni ponieważ Ania miała już swój pomysł. Zrobiłam ją z jadeitów, marmuru i elementów posrebrzanych. Bransoleta wyszła wspaniała, ciężka i przyciągającą wzrok. 

sobota, 19 maja 2012

Internetowy debiut

Długo zastanawiałam się jak zacząć i doszłam do jednego wniosku ... pisanie nie jest moją mocną stroną. Mam za to inne umiejętności: robię biżuterię, fotografuję, szyję (choć w tej dziedzinie stawiam na razie pierwsze kroki), filcuję. Jednak zdecydowanie to co najbardziej lubię to robienie kwiatów z różnych tkanin. Dlatego zadecydowałam, że w pierwszym poście pokażę Wam tylko kwiaty - prawie wszystkie lniane, poza tym na ostatnim zdjęciu, który uszyłam z szyfonu.